choose your language>
     Úvod
DOMÁCA STRÁNKA
KTO SME
NAŠE ZAČIATKY
OBCHODNÉ PODMIENKY
Uplynula už viac ako dekáda odvtedy čo som si kúpil prvú atramentovú tlačiareň EPSON. Bol som nadšený - rýchlosťou, kvalitou a tichou prevádzkou. Moje nadšenie sa však pominulo keď mi začalo na tlačiarni po prvý raz blikať svetielko "Ink Out".

Po prvé zdalo sa mi, že cartridge-kazeta vydržala nejako krátko (pripúšťam, že je to relatívne), nadšenie sa však zmenilo takmer na zúfalstvo keď som prišiel do obchodu kúpiť prvú novú cartridge - čierna stála tesne pod tisícku a farebná podstatne viac ako tisíc korún. Pozeral som na drahé škatulky takmer z rešpektom a hľadal som dôvody prečo sú také drahé.

Na jednej z našich vystav "Cofax" som dokonca našiel jednu firmu ktorá ponúkala náhradné náplne - atramenty. Kúpil som flašticku - ale ako to naplniť - žiadny návod - nakoniec sa mi to podarilo a naplnil som kazetu - vložil - písala skvele za polovičné peniaze, ale len do druhého dňa. Potom už nasledoval servis a viac ako tritisíc korunový účet za novú tlačovú hlavu. Nebudem popisovať ďalšie rôzne menej úspešné pokusy ako aj úškrny tých, ktorí drahé škatuľky predávali a dušovali sa že nie je možné za ten svet nájsť inú lacnejšiu náhradu. Nevzdal som sa. A tu je začiatok mojej motivácie a aj zárodok môjho dnešného podnikania.
Začal som intenzívne pátrať najprv po našich susedoch potom po Európe a nakoniec sa to vďaka Internetu rozšírilo na celý svet. Začiatok ako to už býva nebol ľahký. Ponúk veľa, ale kvalita a ceny neboli vždy korelácii.

Dnes máme stabilných obchodných partnerov - dodávateľov ktorí uspeli na medzinárodných trhoch takže môžeme prehlásiť, že ponúkame kvalitný tovar za ceny ktoré znamenajú úsporu niekedy až 80% oproti cene pôvodnej cartridge. Máme mnoho dobrých referencií na celom území SR a ČR a veríme, že aj táto internetová stránka "otvorí" oči tým užívateľom, ktorí dodnes tlačia draho, resp. tlačia už lacno ale s viditeľne slabšou kvalitou.

mailinglist
Prihláste sa do nášho mailinglistu a dostávajte od nás zadarmo aktuálne informácie priamo do Vašej schránky.
Vaša emailová adresa:


(c) 2004-2009; All rights reserved. VYTLAČIŤ STRÁNKU | ÚVOD | PONUKA | ČASTÉ OTÁZKY | KONTAKT